sanjesh.org

اطلاعيه‌ شركت تعميرات و پشتيباني نيروگاه‌های اتمی (سهامي خاص) درباره‌ تاريخ و نحوه ثبت‌نام از متقاضيان ثبت‌نام در آزمون‌ استخدام نيروي قراردادي در سال‌ 1395

 بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی شركت تعميرات و پشتيباني نيروگاه‌هاي اتمي (سهامي خاص) در سال 1395 می‌رساند، ثبت‌نام در این آزمون منحصراً از بین داوطلبان مرد و به صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از روز يكشنبه مورخ 95/08/16 آغاز و در روز یکشنبه مورخ 95/08/23 پایان می‌پذیرد، لذا ضرورت دارد داوطلبان در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط ثبت‌نام نمایند، لازم به ذکر است استخدام در این شرکت به صورت قراردادی می‌باشد.

شرايط عمومي استخدام:

تابعيت دولت جمهوري اسلامي ايران

متدين به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور مندرج در قانون اساسی

التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

دارا بودن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي يا معافيت دايم غير پزشكي

برخورداري از سلامت جسمي و رواني متناسب با شغل مورد نظر طبق تأييد مراجع پزشکی معتمد شرکتتعمیراتوپشتیبانینیروگاههایاتمی(تپنا)

عدم سوء پيشينه كيفري و اعتياد به مواد مخدر (به تایید مراجع ذیصلاح)

نداشتن منع استخدام به موجب آرا مراجع قانوني

داوطلبان استخدام نبايد مستخدم رسمي، ثابت، پيماني يا باز خريد خدمت باشند.

 

شرایط اختصاصی داوطلبان:

حداكثر سن براي فارغ‌التحصيلان كارداني 23 سال (متولدين 72/01/01 به بعد)، مقطع كارشناسي 25 سال (متولدين 70/01/01 به بعد).

تبصره 1- كساني كه خدمت وظيفه عمومي را گذرانده‌اند، به ميزان مدت زمان انجام خدمت نظام وظيفه به حداكثر سن اضافه مي‌شود.

تبصره 2- كساني كه داراي سابقه كار مرتبط با مدرك تحصيلي و شغل مورد نظر با پرداخت حق بيمه باشند، به ميزان 5 سال به حداكثر سن اضافه مي‌شود.

تذکر: با رعایت تبصره 1 و 2  فوق، در هر صورت، سقفِ افزایشِ حداکثرِ سن، برای داوطلبان ، از 5 سال تجاوز نخواهد کرد.

حداقل معدل براي داوطلبان در مقاطع كارداني و كارشناسي13 مي باشد.

براساس قانون تسهیلات استخدامی ويژه فرزندان شاهد/مفقودالاثر حداقل معدل مورد پذیرش وزارت علوم و تحقیقات و فناوری ملاک کار قرار می‌گیرد.

داوطلبانی که از خانواده معظم شهدا و ايثارگران می‌باشند پس از كسب حد نصاب قبولي از سهميه‌هاي مربوطه برخوردار خواهند شد.

داوطلبان بومي در صورت كسب حد نصاب قبولي درآزمون‌هاي استخدامي در شرايط مساوي از اولويت برخوردار خواهند بود.

 

شرايط بومي بودن:

داوطلب بومي استان، داوطلبي تلقي مي‌شود كه يكي از شرايط ذيل را دارا باشد:

داوطلباني كه محل تولد یا صدور شناسنامه آنان و یا همسرشان استان بوشهر باشد.

حداقل دوپايه از سه پايه تحصيلي خود قبل از مدرك ديپلم را در استان بوشهر گذرانده باشد.

داراي حداقل پنج سال سابقه اقامت در استان بوشهر باشد (اقامت در زمان دانشجويي محاسبه نمي‌گردد).

صرفاً داوطلباني مي‌توانند دراين آزمون ثبت‌نام نمايند كه در زمان ثبت نام داراي مدارك ذيل باشند:

آخرين مدرك  تحصيلي كارداني و كارشناسي در رشته هاي مندرج درجدول شماره يك. (ملاك محاسبه تاريخ فارغ‌التحصيلي تاريخ 95/09/26 مي‌باشد)

كارت ملي

شناسنامه

 كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي و يا معافيت دائم (تاريخ نظام وظيفه مي‌بايست قبل از تاريخ 95/09/26 باشد)

 

مراحل ثبت نام:

1- مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشوربه نشانی www.sanjesh.org

تكميل فرم تقاضانامه ثبت نام اينترنتي

درج فايل فايل عكس اسكن شده در فرم تقاضانامه ثبت نام

داوطلب مي بايست يك قطعه عكس پرسنلي خود را با مشخصات زير، اسكن نموده و فايل آن را براي ارسال از طريق برنامه ثبت نام اينترنتي آماده نمايد:

عکس تمام رخ 4*3 كه درسال جاري گرفته شده باشد (عكس تمام رخ)

عكس اسكن شده فقط بايد با فرمت JPG باشد.

اندازه عكس اسكن شده بايد حداقل300×200 و حد اکثر400×300پيكسل باشد.

تصويرداوطلب بايد واضح،مشخص وفاقد اثر مهر،منگنه و هرگونه لكه باشد.

حجم فايل ذخيره شده عكس نبايد از 70 كيلوبايت بيشتر باشد.

حاشيه هاي زايد عكس اسكن شده بايد حذف شده باشد.

حتي الامكان عكس رنگي وداراي زمينه سفيد باشد.

درصورت ارسال عكس غير معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شركت در آزمون از وي سلب مي‌گردد.

 با توجه به مشكلات بوجود آمده در آزمون هاي قبلي، درخصوص اشتباه در ارسال عكس داوطلبان، كه اين موضوع اكثراً براي داوطلباني كه ثبتنام آنان توسط ديگران انجام مي‌شود رخ داده است، تاكيد ميگردد علاوه بر كنترل اطلاعات ثبتنامي، حتماً نسبت به كنترل عكس ارسالي دقت نماييد تا اشتباهاً عكس داوطلب ديگري به جاي عكس شما ارسال نگردد. بديهي است كه در صورت ارسال عكس اشتباهي از طرف متقاضي، فرد به عنوان متخلف تلقي و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد.

- اسکن تصویر مدارک تحصیلی کاردانی یا کارشناسی ، بدون حاشیه‌های زاید و با فرمت jpg و باسایز حدود ۵۹۵ در ۸۴۲ pixels و با وضوح تصویری ۷۲ dpi .

تبصره ۱:متقاضیان ازاسکن گواهی تعداد واحدهای گذرانده شده خودداری نمایند زیرا فقط گواهی فارغ­التحصیلی یا دانشنامه مبنای مجوز شرکت د رآزمون می‌باشد بنابراین دانشجویان ترم آخر و کسانی که در گواهی صادر شده توسط دانشگاه مربوط در مورد آنها کلمه ”فارغ التحصیل” یا  ” دانش آموخته ” قیدنشده باشد حق شرکت د رآزمون را نخواهند داشت.

- اسکن تصویرکارت یا گواهی پایان خدمت یا معافیت دائم بدون حاشیه‌های زاید و بافرمت jpg و باسایز حدود ۲۱۳ در ۳۱۲ pixels و با وضوح تصویری ۷۲ dpi .

تبصره:دارندگان معافیتهای تحصیلی، مربوط به دانشگاه­ها و موسسات آموزش عالی و به طور کلی افراد فاقد گواهی پایان خدمت یا معافیت دائم، تحت هیچ شرایطی حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت.

 

كد و عناوين شغلي و مواد آزمون:

جدول شماره 1– عناوين شغلي، مقاطع و رشته‌هاي تحصيلي مورد نياز

كد وعنوان شغل

كد و عنوان رشته تحصيلي

جنسيت

مقطع تحصيلي

موادآزمون تخصصي

مهندسي مكانيك

(كد201)

مهندسی مكانيك (سیالات(كد2001)، طراحی جامدات (كد2002)، ساخت و تولید (كد2003))

مرد

ليسانس

1-استاتيك ، مقاومت مصالح و طراحی اجزاء 2-ترموديناميك ،سيالات، انتقال حرارت 3- ديناميك و ارتعاشات

كاردان مكانيك

(كد202)

کاردان مکانیک-كليه گرايش­ها (كد2004)

مرد

فوق ديپلم

1-استاتيك و مقاومت مصالح 2- ترموديناميك ، سيالات،انتقال حرارت3- علم مواد4- ریاضیات

 


 

مواد آزمون عمومي:

1- زبان انگليسي_ عمومي

2-استعدادشغلي

 

پرداخت وجه ثبت‌نام:

متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از روز ‌يكشنبه تاریخ 95/08/16 تا پایان روز یکشنبه 95/08/20، پس از مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني www.sanjesh.org نسبت به واریز مبلغ 300.000 (سيصد هزار) ریال به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی شركت تعميرات و پشتيباني نيروگاه‌هاي اتمي (سهامي خاص) از طریق درگاه اینترنتی با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.

توضیح 1: مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت‌نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.

توضیح 2: متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی باید پس از پایان مراحل ثبت نام، کدپيگیری خود را ياداشت نموده و تا پایان فرآیند استخدام نزد خود نگهداری نمایند.

توضیح 3: به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی شود.

تبصره:واریز هزینه ثبت نام از طریق کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب و سیستم آنلاین ثبت ‌نام اینترنتی در زمان تعیین شده وسایت سازمان سنجش آموزش کشورو با توجه به مفاد این آگهی و دستورالعمل مقرر انجام خواهدگرفت.

 

زمان برگزاري آزمون و نحوه دريافت كارت شركت در آزمون:

ثبت‌نام ازمتقاضیان منحصراً از طریق اینترنت و پایگاه اطلاع ‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از روز يكشنبه 95/08/16 آغاز و تا روز یکشنبه 95/08/23 به نشاني www.sanjesh.org انجام خواهد پذيرفت.

متقاضیان باید برای واریز هزینه ثبت‌نام ،ازطریق کارتهای اعتباری عضو شبکه شتاب، که رمز دوم آن فعال باشد، طبق دستورالعمل اعلام شده در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، و درزمان اعلام شده نسبت به پرداخت هزینه ثبت‌نام اقدام کنند.

تبصره: در این خصوص متقاضیان می‌توانند از کارتهای اعتباری دیگران که رمز دوم آن فعال باشد نیز استفاده کنند.

 

كارت شركت درآزمون از روز چهارشنبه مورخ 95/09/24 براي مشاهده وپرينت بر روي پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ 95/09/26 منحصراَ در شهر تهران و بوشهر برگزار خواهد شد. آزمون در حوزه ای که متقاضی در تقاضانامه ثبت‌ نام انتخاب کرده است (تهران یا بوشهر) برگزار می‌شود.

ساعت شروع برگزاري آزمون و محل برگزاري آزمون در هنگام پرينت كارت به آگاهي داوطلبان خواهد رسيد. لازم به ذكر است صدور كارت شركت در آزمون به منزله تاييد اطلاعات ارسالي نمي‌باشد و مدارك داوطلبان بعد از آزمون بررسي خواهد شد.

 

مراحل استخدام داوطلبان:

آزمون كتبي

کانون ارزیابی روانشناسی

بررسي صلاحيت هاي عمومي

ارزيابي سلامت جسماني و رواني

ارزيابي داوطلبان در دوره هاي آموزشي بدو استخدام

تذكر: از ميان شركت كنندگان در آزمون كتبي كه حد نصاب قبولي در اين مرحله را كسب نموده اند پس از كنترل مدارك داوطلبان، حداكثر سه برابر ظرفيت پذيرش براي مصاحبه و ارزيابي شايستگي ها و توانمندي ها به كانون ارزيابي معرفي مي شوند.

 

وضعيت مدرك تحصيلي:

مدارك دانشگاهي داوطلباني براي شركت در اين آزمون استخدامي قابل قبول است كه از لحاظ ارزش علمي، مورد تأييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري بوده و در آن مقطع، رشته و گرايش تحصيلي، معدل و تاريخ فراغت از تحصيل ذكر شده باشد. (گواهي تحصيلي يا لغو معافيت تحصيلي صادره براي حوزه نظام وظيفه مورد پذيرش نخواهد بود.)

مدرك معادل و همچنين مدارك تحصيلي با عناوين دوره هاي فراگير، آموزش باز و مكاتبه اي با توجه به نحوه پذيرش دانشجو خارج از آزمون‌هاي سراسري دانشگاه‌ها مورد پذيرش نخواهد بود.

تاريخ فارغ‌التحصيليو تاريخ پايان خدمت نظام وظيفه و يا معافيت دائم غيرپزشكي بايد قبل از تاريخ برگزاري آزمون استخدامي باشد. مدارك داوطلباني كه تاريخ فارغ‌التحصيلي يا تاريخ پايان خدمت نظام و يا معافيت دايم آنان بعد از تاريخ برگزاري آزمون استخدامي باشد مورد پذيرش نخواهد بود.

در هر يك از رشته‌هاي امتحاني (جدول شماره يك) صرفاً فارغ‌التحصيلان همان رشته، گرايش و مقطع تحصيلي مي‌توانند ثبت نام كنند و پذيرش ديگر رشته‌ها يا گرايش‌ها امكان‌پذير نمي باشد.

اعتبار مدارك تحصيلي پذيرفته شدگان نهايي از مراجع ذيصلاح استعلام خواهد شد.در صورت عدم صحت مدارك در هر مرحله (حتي در صورت پذيرش در آزمون و اشتغال بكار) استخدام داوطلب منتفي خواهد بود.

تذکرات مهم:

بررسی شمول سهمیه ایثارگری به افراد و درنهایت، تأیید نهایی واجد شرایط بودن ایثارگران نسبت به پذیرفته شدگان این سهمیه با شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی (تپنا) است.

چنانچه داوطلبی در سهمیه آزاد شرکت کرده باشد، اعلام بعدی او در مورد ایثارگری مسموع نخواهد بود.

پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان توسط کانون محلی، اصل گواهی ایثارگری صادر شده از مرجع صالح می‌بایست به شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی (تپنا) تحویل داده شود.

تهیه پرینت از اطلاعات ثبت‌نامی که از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام شده است، الزامی است داوطلب باید پرینت را درصورت قبولی  در آزمون به شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌ها ارائه کند.

متقاضیان باید قبل از تاریخ شروع ثبت‌نام از طریق اینترنت، نسبت به اسکن وآماده کردن مدارک بافرمت و مشخصات اعلام شده این آگهی اقدام نمایند.

متقاضيان شركت در آزمون بايد پس از پايان ثبت‌نام، كدرهگيري خود را يادداشت و تا پايان مراحل استخدام نزد خود نگهداري نمايند.

متقاضیان باید اصل مدارک اسکن شده را نزد خود نگه داشته در صورت پذیرفته شدن به همراه سایر مدارکی که اعلام خواهد شد به شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه­های اتمی (تپنا) ارائه نمایند.

داوطلبان فقط درصورتیکه دارای شرایط مندرج در این آگهی باشند حق ثبت نام و شرکت درآزمون را خواهند داشت ضمن اینکه باید اطلاعات وارد شده در تقاضانامه ثبت ‌نام را به دقت کنترل نمایند. هزینه ثبت‌نام تحت هیچ شرایطی مسترد نخواهد شد.

متقاضیان باید در پایان ثبت‌نام ازاطلاعات وارد شده پرینت تهیه و در صورت قبولی آن را به شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی (تپنا) تسلیم کنند. چنانچه اطلاعات اعلام شده توسط متقاضی در هنگام ثبت‌نام اینترنتی باآگهی آزمون منطبق نبوده وغیر واقعی باشد حتی در صورت قبولی،قبولی آنان کان لم یکن تلقی خواهدشد.

سايرمقاطع، رشته‌ها و گرايش‌هاي تحصيلي غير از مقاطع، رشته‌ها و گرايش‌هاي اشاره شده درآگهي مجاز به شركت در آزمون نمي‌باشند.

در هر مرحله استخدام چنانچه مشخص شود داوطلبي با مدرك تحصيلي بالاتر درآزمون مقطع پايين تر شركت نموده است، موضوع استخدام داوطلب منتفي بوده و برابر مقررات با وي رفتار خواهد شد.

داوطلب فقط حق ثبت نام دريكي ازرشته‌هاي تحصيلي موردنياز را دارد.

استخدام منوط به طي كليه مراحل مذكور مطابق مفاد این آگهی ميباشد و چنانچه متقاضيان در هر يك از اين مراحل توفيق لازم را كسب ننمايند موضوع ادامه مراحل استخدامي آنان منتفي خواهد گرديد.

مدارك داوطلباني كه تاريخ فراغت از تحصيل يا تاريخ پايان خدمت نظام وظيفه و يا كارت معافيت دائم آنان بعد از تاريخ برگزاري آزمون كتبي 95/09/26 باشد مورد پذيرش قرار نمي­گيرد.

به مدارك معادل و گواهي تعداد واحد (حتي تمام شده) و برگ تسويه حساب دانشگاه ترتيب اثرداده نخواهدشد.

ازحداكثرسه برابرظرفيت پذيرش جهت انجام ساير مراحل سنجش و ارزيابي داوطلبان،ازطريق پايگاه اينترنتي ثبت نام،دعوت خواهد شد.

صدورکارت شرکت در آزمون دلیل تایید هیچ یک از مدارک داوطلب از طرف شرکت تعمیرات و پشتیبان ی نیروگاه­های اتمی(تپنا) یا سازمان سنجش نیست. بنابراین صرف قبولی درآزمون و درج نام متقاضی در ردیف پذیرفته شدگان،هیچ حقی برای کسی ایجاد نخواهد کرد.

صدور هرگونه اطلاعیه درخصوص آزمون فقط درپایگاه سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org و روزنامه ایران ونشریات معتبر محلی استان معتبر خواهد بود.

با توجه به زمان پیش بینی شده برای آماده کردن مدارک ثبت‌نام تأکید می‌شود در روزهای آغازین پس از انتشار این آگهی نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز اقدام شود تا در هنگام ثبت نام ازطریق اینترنت برای متقاضیان از نظر زمانی مشکلی ایجاد نگردد.

تغییرمحل اشتغال (بوشهر)به هیچ عنوان میسر نخواهد بود بنابراین داوطلبان محترم باید با در نظر گرفتن همه ویژگی ها و امکانات و محدودیت های فردی و خانوادگی خود ثبت نام کنند.

محاسبه نمرات وتراز آن براساس استانداردهای علمی متداول انجام خواهد شد.

انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام کانون ارزیابی روانشناسی حداکثر به میزان 3 برابر ظرفیت موردنیاز در هر یک از عناوین شغلی سازمانی از میان افرادی که حدنصاب نمره آزمون عمومی (60 درصد) را کسب کرده‌اند ،به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام و اسامي آنان حداكثر 2 ماه بعداز تاريخ آزمون از طريق پايگاه هاي اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون به منزله پذيرش در استخدام محسوب نمي گردد و استخدام داوطلبان براساس نمرات آزمون و نتیجه کانون ارزیابی روانشناسی صورت مي پذيرد.

انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل استخدام میسر مي‌باشد. ضمناً اسامی پذیرفته شدگان نهائي پس از تایید مراجع ذی صلاح از طریق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

درصورتيکه شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی (تپنا) در هر يک از مراحل استخدام متوجه عدم رعايت اصل صداقت در ثبت اطلاعات و تکميل فرم ثبت نام ازسوي متقاضي استخدام شود، موضوع استخدام کان لم يکن تلقي خواهدشد.

توضیحات مهم:

صرف شركت در آزمون استخدامي تا پایان مراحل استخدامی شامل آزمون عمومی و تخصصي، مصاحبه، گزینش و ... هيچ گونه تعهد استخدامي براي شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی(تپنا) ايجاد نمي نمايد.

ثبت نام زمانی تکمیل می‌باشد که مراحل با موفقيت انجام شده و شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود.

ثبت نام متقاضیان صرفاً بصورت اينترنتي و از طریق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش‌ آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org 
بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد. به تقاضاهاي حضوري و یا مدارک ارسالی از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد و تعهدی را نیز برای شرکت تعمیرات وپشتیبانی نیروگاه های اتمی(تپنا)  ایجاد نخواهد کرد.

مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ثبت اطلاعات ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و چنانچه پس از توفيق متقاضيان در مرحله آزمون كتبي و بررسي و تطابق مدارك استخدامي آنان با شرايط مندرج در آگهي حاضر و يا در هر مرحله از بررسي هاي بعدي (مراحل مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی، دوره آموزشی و...) مشخص شود، داوطلبي واجد شرایط عمومي و اختصاصي اشاره شده در متن آگهی نبوده است، ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی و استمرار خدمت وی در شرکت تعمیرات وپشتیبانی نیروگاه­هایاتمی(تپنا) منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

قبل از واریز وجه ثبت نام لازم است متقاضیان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند. بدیهی است هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

از آنجایی که از نفرات برتر در مرحله آزمون عمومی و تخصصی پس از اعلام اسامي در سایت سنجش براي شرکت در مصاحبه استخدامی دعوت بعمل مي‌آید، لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس (در فرم تقاضانامه) مبذول نمایند.

 

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور