اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص فرآيند ثبت‌نام «پذيرش بدون آزمون دانشجويان رتبه اول كارداني ناپيوسته در مقطع كارشناسي ناپيوسته سال تحصيلي 93ـ 92» طبق ماده 2 آيين نامه شماره 22354/و مورخ 2/3/91

1392/05/12

بدين‌وسيله به اطلاع كليه متقاضياني كه مشمول آيين نامه شماره 22354/و مورخ 2/3/91 براي ورود به مقطع كارشناسي ناپيوسته هستند و موفق به اخذ پذيرش از هيچ دانشگاهي نشده‌اند، مي‌رساند، جهت ثبت‌نام و انتخاب رشته از تاريخ 10/6/92 لغايت 31/6/92 به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور www.sanjesh.org  مراجعه نمايند.
ضوابط و شرايط واجدين شرايط آيين‌نامه مذكور و مصوبات مربوطه، طبق اطلاعيه مورخ 29/2/92 در سايت سازمان اطلاع‌رساني‌ شده است . لذا واجدين شرايط، مي‌توانند فرم تقاضانامه ورود به مقطع كارشناسي ناپيوسته را كه در سايت سازمان سنجش در اطلاعيه مذكور قابل مشاهده بوده و در اختيار دانشگاهها نيز قرار داده شده است به صورت تايپ شده در سربرگ دانشگاه تاييد و مهر شده، پس از اسكن، در سايت سازمان بارگذاري و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند.
لازم به توضيح است، اطلاعات متقاضياني كه براساس فراخوان خاص دانشگاهها پذيرش شده‌اند، در همان زمان از دانشگاهها دريافت خواهد گرديد.
 

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد