اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص برگزاري آزمون اختصاصي از دانشجويان پژوهشگاه (منحل شده) شاخص پژوه

1396/05/29

پيرو اطلاعيه منتشره از طرف وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در خصوص وضعيت دانشجويان پژوهشگاه (منحل شده) شاخص پژوه به استحضار مي‌رساند كه:

1- آزمون اختصاصي در رشته‌هاي جدول ذيل و براساس مواد امتحاني تعيين شده در روز جمعه 96/06/24 در شهر تهران برگزار  خواهد شد. 

2- كساني مي‌توانند در آزمون شركت نمايندكه مستندات كافي و قانوني  خودرا در  مهلت اعلام شده قبلي براي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري (چه بطور مستقيم و چه از طريق دانشگاه شيخ بهايي) ارسال نموده باشند و فهرست اسامي آنان از طريق وزارت متبوع براي اين سازمان تا تاريخ 96/05/31 ارسال گردد.

3- بديهي است متقاضياني كه در  آزمون شركت نمايند و حد نصاب نمره علمي لازم را كسب كنند براساس  نمرات اكتسابي در مراكزآموزش عالي همطراز جايابي خواهند  شد.

4- متقاضيان براي تكميل فرم اطلاعات شركت در آزمون و كسب اطلاع از تاريخ توزيع كارت و ساير اطلاعات مورد نظر،لازم است به اطلاعيه‌اي  كه در اين خصوص در تاريخ 96/6/6 در سايت سازمان سنجش آموزش كشور و هفته‌نامه پيك سنجش درج خواهد شد مراجعه نمايند.

 

 دریافت فایل فهرست رشته ها و دروس امتحاني آزمون تحصیلات تکمیلی (دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته) پژوهشگاه شاخص پژوه فرمت PDF

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور