اطلاعيه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره تمدید مهلت ثبت نام و اعلام اصلاحات ظرفیت شغل محل ها، شغل محلهای جدید و اصلاحات مربوط به دفترچه‌ راهنماي ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی - درمانی کشور سال 1399

1399/10/21

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اصلاحات و شغل محلهای جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور (به شرح ذیل)، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/21) برای ثبت نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

ضمناً باتوجه به اصلاحات اعلام شده مقررگرديد امکان ويرايش اطلاعات براي متقاضيان ايجاد گردد. آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش کد رشته محل انتخابی خود اقدام نمایند.

لازم به تاکید است مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید نمی‌باشد. لذا ضرورت دارد متقاضیان در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اقدام نمایند.

1- اصلاحات مربوط به شرایط اختصاصی شغل محل ها:

شرایط اختصاصی شغل محل های 13012و 13013: این شغل جهت تصدی پست سازمانی منشی بخش می‌باشد.

شرایط اختصاصی شغل محل 13015 به شرح ذیل اصلاح می‌گردد:

- پذيرش مدارك ارشد اعلام شده مشروط به دارا بودن مدرك كارشناسي در يكي از رشته‌هاي مدارك پزشكي، فناوري اطلاعات سلامت و كتابداري در شاخه پزشكي مي‌باشد. این شغل جهت تصدی پست سازمانی پذیرش می‌باشد.

- شرایط اختصاصی شغل محل 15455 مربوط به شغل كارشناس امور فوق برنامه دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي - درماني مازندران حذف می‌گردد.

2- عنوان محل خدمت شغل محل های 15305 و 15336 به شرح ذیل اصلاح می‌گردد:

کد شغل محل

شغل

محل خدمت

تعداد

آزاد

ایثارگر 25 درصد

ایثارگر 5 درصد

معلول

جنسیت

تعداد

جنسیت

تعداد

جنسیت

تعداد

جنسیت

تعداد

15305

كارشناس باليني فوريتهاي پزشكي

لرستان-بروجرد - مركز فوريت هاي پزشكي بروجرد

1

مرد

1

-

-

-

-

-

-

15336

كارشناس بهداشت محيط

لرستان-نور اباد (دلفان)- مركز جامع خدمات سلامت شهري روستايي شهيد رجايي

1

زن/مرد

1

-

-

-

-

-

-

3- متن بند (1) تبصره شرایط سنی به شرح ذیل اصلاح می گردد:

-جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف می‌باشند.

4- جداول حاوی اطلاعات مربوط به شغل محل های جدید، (علاوه بر شغل محلهای درج شده در دفترچه راهنما) طی اطلاعیه‌ای در روز دوشنبه مورخ 99/10/22 از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر خواهد شد.

5- ظرفیت برخی شغل محل های دفترچه راهنمای ثبت نام به شرح ذیل اصلاح گرديده است: 

دریافت فایل جدول حاوي شغل محلهايي كه ظرفيت آنها اصلاح گرديده است در قالب PDF

 

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور